L O A D I N G

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Naše společnost klade velký důraz na ochranu osobních údajů a soukromí našich klientů. Přistupujeme k ochraně vašich osobních údajů s nejvyšší péčí a v souladu s platnými právními předpisy, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Tento dokument slouží k tomu, aby vám poskytl komplexní informace o tom, jaké údaje shromažďujeme, proč to děláme, jak s nimi nakládáme, jak je chráníme, jaké jsou vaše práva a jak je můžete uplatnit. Věnujte prosím tuto stránku náležitou pozornost a v případě nejasností nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat pomocí emailu [email protected].

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme pouze v případě, kdy je pro nás nezbytné v souvislosti s poskytovanými službami, při registraci na našem webu, při objednávce produktů nebo služeb nebo při komunikaci s námi. Mezi tyto údaje patří například vaše jméno, adresa, telefonní číslo a e-mailová adresa. Tyto údaje využíváme k zabezpečení Vašeho uživatelského účtu, k zaslání objednávek, k komunikaci s vámi a k případnému řešení reklamací a dotazů. Zároveň je můžeme použít k marketingovým účelům, pokud jste nám udělili souhlas s jejich použitím. Jsme si vědomi své odpovědnosti za bezpečné nakládání s vašimi daty, proto přistupujeme k jejich ochraně s maximální vážností.

Zabezpečení osobních údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme různé bezpečnostní technologie a procedury, které nám pomáhají chránit vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Veškeré shromažďované informace jsou uloženy na zabezpečených serverech a pravidelně aktualizujeme a testujeme naše bezpečnostní technologie. Spolupracujeme také s odborníky na kybernetickou bezpečnost, kteří nám pomáhají zajistit nejvyšší možnou úroveň ochrany.

Vaše práva

Podle GDPR máte několik základních práv souvisejících s ochranou osobních údajů, včetně práva na přístup k těmto údajům, jejich opravu nebo vymazání. Máte právo požadovat omezení zpracování vašich osobních údajů nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Kromě toho máte právo na přenositelnost údajů a můžete kdykoliv odvolat souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro určité účely. Pokud si přejete některé z těchto práv uplatnit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected], kde se vám budeme věnovat s individuální péčí.

Kontaktní informace

Pro jakékoliv dotazy nebo obavy týkající se ochrany vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat na adrese Úslavská 75, 326 00 Plzeň, Česká republika nebo elektronicky na e-mailové adrese [email protected]. Budeme se snažit reagovat na všechny vaše dotazy co nejrychleji a poskytnout vám potřebnou pomoc nebo informace.

Karel Novák
Karel Novák

Jsem stomatolog a zaměřuji se na preventivní péči o zuby. Mám vlastní praxi v Plzni, kde poskytuji komplexní stomatologickou péči. Mimo práci se věnuji psaní článků o zubní péči, abych pomohl lidem lépe se starat o své ústní zdraví. Pravidelně přednáším na stomatologických konferencích a seminářích. Mým cílem je kombinovat své klinické zkušenosti a zájem o psaní k pomoci lidem dosáhnout lepšího orálního zdraví.

Napsat komentář